Loading

Jubileusz 30-lecia firmy EKOPLON

06.02.2020

Obchody 30-lecia działalności EKOPLON

"Trzydzieści lat minęło, jak jeden dzień..." - chciałoby się zanucić tekst słynnej piosenki…

Dla Firmy EKOPLON rok 2020 zapowiada się pod znakiem jubileuszu 30-lecia działalności. Od trzech dekad jesteśmy z naszymi Partnerami Biznesowymi, z pasją pracując na miano wiodącego producenta i dostawcy środków nawożenia roślin i żywienia zwierząt gospodarskich. Każdy jubileusz skłania do refleksji i podsumowań, ale także wyznaczania kolejnych celów i podejmowania nowych wyzwań.

Obchody 30-lecia zainaugurowała uroczysta gala w Hotelu Mazurkas, w Ożarowie Mazowieckim. W wydarzeniu uczestniczyli wieloletni Partnerzy Biznesowi firmy, Klienci oraz Pracownicy. Bankiet otworzył i zebranych powitał Prezes Zarządu Stefan Sajkiewicz. Część oficjalna wieczoru, prowadzona przez Marcina Prokopa, upłynęła na wspomnieniach dotyczących powstania i rozwoju firmy, była to także idealna okazja by podziękować tym, którzy w szczególny sposób zapisali się w jej 30-letniej historii. Część artystyczną i bankiet uświetnił koncert zespołów VOX oraz Nocny Koncert. 

Rok 2020 zapowiada się bardzo intensywnie i ciekawie. Na pewno będzie obfitował w szereg interesujących szkoleń, spotkań oraz promocji. Już teraz zapraszamy do wspólnego świętowania!

 

Galeria zdjęć

Nasze marki