Loading

Wakacyjne praktyki w EKOPLON - pierwsi studenci już są.

03.07.2018
Kilkunastu studentów odbędzie w te wakacje praktyki w Ekoplonie. Zainteresowani nimi są nie tylko żacy z kierunków związanych z szerokorozumianą agro- i zootechniką.

Pierwsza grupa studentów pojawiła się w naszej siedzibie w Grabkach Dużych już 2 lipca. Będziemy gościć studentów z m.in. Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Uniwersytetu Śląskiego, czy Politechniki Świętokrzyskiej.

Zgodnie ze specyfikacją naszej firmy, większość żaków studiuje na kierunkach związanych  z agro- i zootechniką. Wśród nich są osoby kształcące się w zakresie m.in.:; biotechnologii, technologii chemicznej czy inżynierii produkcji, ale także np. ekonomii.

- Wakacyjne praktyki to doskonała okazja dla studentów do zapoznania się z praktycznym aspektem wiedzy, którą zdobywają na studiach. W Ekoplonie mogą zdobyć doświadczenie w innowacyjnej firmie i poznać od środka, jak wygląda proces nowoczesnej produkcji na potrzeby sektora rolniczego i hodowlanego - zaznacza Monika Banaszewska z działu HR Ekoplon.

I dodaje: - To również świetna okazja dla nas, abyśmy mogli poznać potrzeby i oczekiwania studentów odnośnie pracodawców. Liczymy, że część z osób, które będziemy gościć w naszym zakładzie w wakacje wróci do nas jako pracownicy.

Ekoplon umożliwia odbycie praktyk nie tylko w okresie letnim, ale również przez cały rok. - Oferujemy m.in. ustalenie indywidualnego programu praktyk oraz wsparcie opiekuna - podkreśla Monika Banaszewska.

Zasady ubiegania się o przyjęcie na praktyki można znaleźć tutaj: https://bit.ly/2N1SnH2

Nasze marki