Loading

W pole z EKOPLONEM w Pawłowicach za nami. Były warsztaty, zabawy i konkursy

13.06.2017
Wykład na temat gospodarowania w trudnych warunkach i prezentacja poletek doświadczalnych, ale także piknik z grillem, konkursy i zabawy - tak przebiegała I edycja warsztatów "W pole z EKOPLONEM) w Pawłowicach (woj. śląskie).

Warsztaty odbyły się w czawartek (8 czerwca). Wzięło w nich udział około stu osób. Gości powitała Diana Wieczorek, kierownik produktu Agrochemikalia EKOPLON.

Uprawa w trudnych warunkach i mikroelementy
Chwilę później rozpoczęła się część merytoryczna. Wykład na temat gospodarowania w trudnych warunkach i regenerującego działania mikroelementów wygłosił prof. Witold Grzebisz z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wiedza teoretyczna poparta była przykładami z praktyki. Słuchacze chwalili przystępny język wykładu i odniesienia do "przypadków z życia".

Po prelekcji warsztaty przeniosły się na poletka doświadczalne. Tam o sposobach nawożenia upraw opowiedział Maciej Bachorowicz, kierownik produktu Agrochemikalia EKOPLON. Z kolei przedstawiciel firmy SATBAAU zaprezentowal ziarna odmian pszenicy i rzepaku wykorzystywanycch w uprawie na poletkach doświadczalnych.

W nagrodę MAXIUMUS Platinum
Prezentacje zakończyły część merytoryczną. Goście mogli wziąć udział w pikniku z grillem. Firma EKOPLON przygotowała rownież zabawy i konkursy z nagrodami. Uczestnicy mogli wykazać się zręcznością i wiedzą na temat firmy EKOPLON.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych konkurencjach mogły zdobyć nawozy MAXIMUS Platinum, a także gadżety promocyjne EKOPLON.

Nasze marki