Loading

Ulżyj krowom w upały! Oferta specjalna EKOPLON na lato

22.06.2017

Supermix Krowa 150 Plus.

To MPU charakteryzująca się wysokimi poziomami mikroelementów i witamin.

Chronionymi i wysokoprzyswajalnymi formami (chelaty) tych związków. Bardzo dobrze pasuje do większości dawek (w różnych konfiguracjach pasz objętościowych i treściwych). W ilości 150g pokrywa w 100% potrzeby wysokoprodukcyjnych zwierząt na mikroelementy i witaminy.

Na rynku ponad 3 lata w obiektach z wysoką i bardzo wysoką wydajnością.

Protan KM Energia

Koncentrat wysoce specjalistyczny, zawierający dodatek tłuszczu chronionego o wysokiej zawartości energii (1,2 JPM, 8,5 MJ NEL) i podwyższonym poziomie niacyny wspierającym funkcjonowanie wątroby w lecie lub przy dużym obciążeniu wysoką produkcją. Produkt redukuje ujemny bilans energii oraz stymuluje płodność krów mlecznych.

Koreko Energy Fat

Mieszanka-korektor wysokoenergetyczny o bardzo wysokiej energii przeznaczony dla krów wysokoprodukcyjnych poziom energii odpowiada prawie 3 litrom mleka.

1. Do dawek opartych głównie o sianokiszonki z traw lub lucerny.

2. Okres pastwiskowania, gdy poziomy białka są bardzo wysokie (mocznik w mleku przekracza 250mg/litr)

3. Jako wspomaganie rozrodu.

4. Zmniejszanie skutków stresu cieplnego

Zawiera 50% skrobii, posiada tłuszcz chroniony przed rozkłądem w żwaczu.

Krowa 18

To karma, która zapewnia wysoką produkcję mleka, stabilne trawienie i proces fermentacji w żwaczu. Dzięki zawartości witaminy C przeciwdziała również stresowi cieplnemu.

Mieszanka dla krów mlecznych i jałówek hodowlanych zawierająca 18% białka. Krowa 18 jest doskonałym uzupełnieniem dawki opartej o takie pasze, jak: kiszonka z kukurydzy, kiszone ziarno kukurydzy, GPS, kiszone wysłodki buraczane. Jest to również odpowiednia pasza do skarmiania pod koniec okresu pastwiskowego.

Nasze marki