Loading

Spore zainteresowanie stoiskiem Ekoplon an AGROTECH 2018

20.03.2018
Za bardzo udane firma EKOPLON może uznać tegoroczne targi Agrotech 2018. Udało się tego dokonać mimo niesprzyjającej aury i trudnych warunków na drodze.

Przez 3 dni nasze stoisko odwiedziła bardzo duża liczba uczestników targów Agrotech 2018. Byli zarówno nasi klienci, jak i osoby, które do tej pory nie korzystały z naszych produktów. Wszyscy mogli zapoznać się z nowościami wprowadzonymi przez EKOPLON, zarówno w sektorze paszowym, jak i nawozowym.

Odwiedzający oprócz licznych pytań o produkty EKOPLON, mieli również wiele pytań dotyczących prowadzonych przez siebie biznesów. Chętnie korzystali również z wiedzy naszych doradców na temat problemów, z którymi spotykają się na co dzień w swoich uprawach i hodowlach.

Na naszym stoisku można było spotkać i zasięgnąć profesjonalnej wiedzy zarówno d specjalistów produktów, jak i uzyskać fachowe porady i informacje od specjalistów żywienia zwierząt i specjalistów do spraw nawożenia.

Targi Agrotech 2018 to również czas na rozmowy z firmami współpracującymi i pozyskiwanie nowych kontrahentów, a także okazja do zapoznania się z nowinkami w branży rolniczej oraz miejsce na twórcze i owocne rozmowy ze specjalistami.

Mamy nadzieję, że intensywny i bardzo pracowity czas spędzony na Agrotech 2018 przyniesie firmie EKOPLON, naszym partnerom i klientom wiele obopólnych korzyści.

Galeria zdjęć

Nasze marki