Loading

Skorzystaj z wiedzy ekspertów. Zapraszamy na warsztaty i spotkania

29.05.2017
Jak właściwie przeprowadzić siewy, dokarmianie dolistne oraz ochronę roślin? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas organizowanych przez EKOPLON warsztatów „W pole z EKOPLEONEM”. Zapraszamy serdecznie do Pawłowic i Radostowa, ale nie tylko…

Warsztaty „W pole z EKOPLONEM” odbędą się 8 czerwca w Pawłowicach oraz 22 czerwca w Radostowie. Uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładu dr hab. Witolda Szczepaniaka z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pt. „Gospodarowanie w trudnych warunkach”.

Później teoria zostanie przełożona na praktykę na poletkach doświadczalnych. Przedstawiciele firmy EKOPLON zaprezentują technologie dolistnego nawożenia zbóż i rzepaku. Z kolei firma ADAMA opowie o ich ochronie, a przedstawiciele SAATBAU opowiedzą o odmianach pszenicy i rzepaku użytych w doświadczeniach.

Wydarzenie zakończy letni piknik, na którym będzie można spróbować potraw z grilla oraz wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami.

To nie jedyne wydarzenie, na którym swą wiedzą i doświadczeniem będą się dzielić eksperci z firmy EKOPLON.

Gdzie jeszcze można nas spotkać?
Wystawa Rolnicza OPOLAGRA 09-11.06.2017r.
W dniach od 9 do 11 czerwca odbędzie się wystawa rolnicza Opolagra. Wydarzenie zostanie zorganizowane na terenie Lotniska Kamień Śląski i będzie doskonałą okazją do zapoznania się najnowszymi ofertami producentów maszyn, urządzeń oraz środków do produkcji rolnej. Zapraszamy do odwiedzin stoiska firmy EKOPLON - stoisko nr B111.
XXIV Regionalna wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym Szepietowo 2017.
Kilkuset wystawców krajowych i zagranicznych, około 1000 zwierząt hodowlanych, dwa dni wypełnione pokazami, konkursami spotkaniami edukacyjnymi i handlowymi – tak w dużym skrócie przedstawia się program największego w północo-wschodniej Polsce wydarzenia z branży rolniczej. Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbędzie się 24-25 czerwca 2017 roku w Podlaskiem Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Zapraszamy do odwiedzin stoiska firmy EKOPLON.

XL Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo 01-02.07.2017r.
Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie to specjalistyczna i wielotematyczna wystawa dla producentów rolnych i ekspertów z branży. Jest to również największa wystawa rolnicza w północno-zachodniej Polsce. Tutaj rolnicy znajdą najnowsze rozwiązania dla swoich gospodarstw. Zapraszamy do odwiedzin stoiska firmy EKOPLON.

XXXI Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie 30.06-02.07.2017r.
Wystawa odbędzie się na terenie Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z/s w Sitnie. Zapraszamy  do odwiedzin stoiska EKOPLON.

Nasze marki