Loading

Sezon targów i wystaw branżowych

02.11.2015
Lato to okres, w którym odbywają się najważniejsze branżowe imprezy targowe w kraju. Dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie nas na stoisku EKOPLON, za wartościowe dyskusje i wskazówki.

27-28 czerwca odbyła się XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Hodowcy wystawili do konkursu najlepsze zwierzęta, a pozostali wystawcy zaprezentowali szeroką ofertę środków do produkcji rolnej. Imprezę tego roku reprezentowała rekordowa liczba wystawców z Polski i zagranicy w tym EKOPLON. 4-5 Lipca odbyły się Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe Minikowo 2015. Jest to jedna z największych imprez tego typu w regionie województwa kujawsko-pomorskiego, które słynie z największej w kraju produkcji roślinnej i zwierzęcej. Dlatego też, do Minikowa przyjeżdżają wszyscy zainteresowani szeroko pojętą ofertą dla rolnictwa. W tym roku targi odwiedziło 35 tys. rolników poszukujących najnowszych rozwiązań z dziedziny techniki rolniczej i hodowli zwierząt. Spośród 440 wystawców firma EKOPLON szczególnie się wyróżniała, co zostało zauważone przez Organizatora Targów. Zostaliśmy nagrodzeni Pucharem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w kategorii "Nawozy i środki ochrony roślin”. 

W tym roku Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie, w woj. lubelskim odwiedziło ponad 40 tys. zwiedzających. Oprócz oceny zwierząt hodowlanych, wszyscy przybyli rolnicy i hodowcy do Sitna w dniach od 3 do 5 lipca, mieli okazję zobaczyć i sprawdzić produkty firm z branży rolniczej, których na wystawie było ok. 400.

Nasze marki