Loading

Sezon spotkań i szkoleń rozpoczęty

08.03.2016
Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a zatem szczyt sezonu na rynku rolniczym. Zapraszamy serdecznie na wszystkie nasze szkolenia, gdzie dowiedzą się Państwo jak zwiększać swoje zyski w hodowli zwierząt i uprawie roślin.

Szkolenie rolników z dystrybutorem Jarosław Jeleński Handel - Usługi z Pszczółek

Odbyło się w miejscowości Grabiny Zameczek w województwie pomorskim w dniu 16.02.2016r. Na szkolenie przybyło około 60 rolników. Na spotkaniu poruszane były m.in. tematy technologii i dokarmiania dolistnego w warunkach stresu. Swoje oferty przedstawili również producenci chemii i nasion.

Konferencja: Przeciwdziałanie skutkom suszy w uprawie kukurydzy i zbóż oraz żywienie zwierząt

W dniu 04.02.2016 odbyła się konferencja zorganizowana wspólnie przez firmę Rolwit. Z powodu suszy miniony sezon był dla rolników sezonem nieudanym. Organizatorzy konferencji poruszali ten wątek i próbowali wyciągnąć wnioski z tego doświadczenia na przyszłość. Maciej Bachorowicz z Ekoplonu zaprezentował temat: Technologia dokarmiania dolistnego w warunkach stresu. Z kolei Piotr Floryszczak – Kierownik Produktu ŚŻZ przedstawił temat suszy pod kątem hodowców. Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, na szkolenie przybyło 160 osób.

Szkolenie rolnicze 11.02.2016 w Parczewie.

W dniu 11.02.2016 odbyło się szkolenie rolnicze zorganizowane przez firmę Agricola Lublin. Współorganizatorami szkolenia były firmy: EKOPLON,  Bayer, DSV, Greenland, Helm, Nufarm, Pioneer. W spotkaniu uczestniczyło 140 rolników. Tematyka szkolenia to przedstawienie ofert i zaleceń wiosennych organizatorów: producentów i dystrybutora. Magdalena Wyganowska z Ekoplonu przedstawiła dobór optymalnego terminu aplikacji nawozów dolistnych, gwarantujący uzyskanie wysokich plonów.

Szkolenie dla agronomów - Ukraina, Radziechów

W lutym odbyło się również szkolenie dla agronomów pracujących dla cukrowni Radziechów na Ukrainie, obwód lwowski. Szkolenie miało na celu przedstawienie pełnej oferty EKOPLONU, tj. przypomnienie linii nawozów płynnych Ekolist, prezentacja linii nawozów Maximus oraz podkreślenie, że są one produkowane wyłącznie w Polsce. Każda inna produkcja jest podróbką. Maciej Bachorowicz, przedstawił technologie nawożenia EKOPLONU z praktycznego punktu widzenia co zostało entuzjastycznie przyjęte przez słuchaczy. Seminarium zostało przygotowane przez naszego lwowskiego dystrybutora, firmę Agroleon-Zahid.

Galeria zdjęć

Nasze marki