Loading

Seria nawozów FERTIDROP w konkursie INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2018

27.09.2018
Z przyjemnością informujemy, że nasza nowa gama produktów do fertygacji upraw ogrodniczych FERTIDROP bierze udział w konkursie INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2018. Organizatorem konkursu jest portal www.sadyogrody.pl. Głosowanie internetowe odbywa się w terminie od 24 września do 21 października 2018 r. w portalu sadyogrody.pl.

Zapraszamy do oddania głosu na nawozy FERTIDROP: http://www.sadyogrody.pl/innowacyjny-produkt-ogrodniczy-2018/glosowanie/

FERTIDROP to seria specjalistycznych nawozów przeznaczonych do fertygacji. Nawozy zawierają komplet makro- i mikroelementów w ilościach i proporcjach dostosowanych do konkretnych faz rozwojowych roślin. Składy nawozów zostały dopasowane do trzech istotnych stadiów rozwojowych: FERTIDROP START - rozsada; FERTIDROP WZROST - wzrost wegetatywny; FERTIDROP OWOCOWANIE - kwitnienie/owocowanie.

Takie rozwiązanie wyróżnia wyjątkowa łatwość użycia, zastosowane FERTIDROP ogranicza ilości komponentów dodawanych do pożywki przez cały okres uprawy. Linia nawozów jest szczególnie polecana w uprawie warzyw pod osłonami.

 

Nasze marki