Loading

Profesjonalne szkolenie dla hodowców z Podkarpacia

05.02.2018
Kilkudziesięciu hodowców trzody chlewnej wzięło udział w konferencji, jaka odbyła się 1 lutego w Raniżowie koło Sokołowa Małopolskiego.

Klienci Ekoplon mieli możliwość w miłej atmosferze i otoczeniu posłuchać prelekcji na tematy związane z prowadzoną hodowlą, m.in. dotyczące ekonomicznych aspektów utrzymania stada podstawowego idchowy prosiąt, efektywnej produkcji prosiąt z udziałem ziół i probiotyków, optymalizacji żywienia i ekonomicznych receptur mieszanek dla trzody chlewnej z wykorzystaniem premiksów farmerskich.

Z bardzo dużym zainteresowaniem spotkało się wystąpienie lekarza weterynarii Pawła Wróbla, dotyczące aktualnej sytuacji ASF i zarządzaniem sekcją rozrodu oraz kierownika produktu Ekoplon Macieja Bachorowicza, który w nietuzinkowy sposób radził i zdradzał tajemnicę, jak przy najniższych kosztach otrzymać wyższy plon.

Uczestnicy konferencji mieli możliwość podczas przerw kawowych, obiadu i uroczystej kolacji porozmawiać z pracownikami firmy Ekoplon, którzy przez cały czas byli do ich dyspozycji, a także z przedstawicielami firm współorganizującymi konferencję: AdiFeed, Wesstron.

Był także czas wymiany doświadczeń i rozmów o prowadzonych biznesach między samymi hodowcami.

Uczestnicy byli zadowoleni z czasu, który poświęcili na spotkanie. Podkreślali, że na pewno nie był on czasem straconym.

Galeria zdjęć

Nasze marki