Loading

Podsumowanie Ekoplon Partner Program – TOP Fermy. Uczestnicy zwiedzili Wiedeń i Czarnogórę

06.10.2017
Wyjazd na konferencje w Wiedniu lub Czarnogórze to główne nagrody w II edycji Ekoplon Partner Program – TOP Fermy. Uczestnicy naszego programu wrócili już z zagranicznych wyjazdów.

Ekoplon Partner Program – TOP Fermy trwał od 1 lipca 2015 do 31 grudnia 2016 roku. W tym czasie właściciele ferm mogli zbierać punkty, które otrzymywali za zakup produktów firmy EKOPLON, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

Wielu klientów wybrało na silosy paszowe, wentylatory, systemy wagowe i wiele innych urządzeń przydatnych w profesjonalnej fermie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także zagraniczne konferencje.

Ekoplon Partner Program. Najpierw Wiedeń, później - Czarnogóra
Pierwsza została zorganizowana w dniach 8-11 września w stolicy Austrii - Wiedniu. Druga odbyła się natomiast w dniach od 21 do 28 września w Czarnogórze, gdzie - oprócz kąpieli w krystalicznej wodzie - nasi klienci mieli możliwość podziwiania zróżnicowanego krajobrazu, spacerowania krętymi uliczkami malowniczych miasteczek oraz skosztowania przysmaków lokalnej kuchni i wyśmienitego wina. Czarnogóra łączy w sobie zdrowy klimat, egzotykę, a przede wszystkim świetną zabawę i aktywny wypoczynek. Spotkanie biznesowe w pięknym zakątku świata motywuje do pracy i dostarcza niezbędnej energii.

 

Na klientów firmy EKOPLON czekały liczne atrakcje wśród nich wycieczka „Montenegro Tour” w programie której nasi goście zwiedzili położone na półwyspie, piękne stare miasto Budva, Dubrownik oraz dawną stolicę Czarnogóry Cetinje. Wizyta w wiosce Njegusi okazała się rajem dla podniebienia, gdyż można było skosztować lokalnych przysmaków.

Nasi goście mieli możliwość zjechania imponującymi serpentynami usytuowanymi nad jedną z najpiękniejszych zatok świata Boką Kotorską do Kotoru znajdującego się na liście Unesco. Niezapomnianych wrażeń i zastrzyku energii niewątpliwie dostarczył rafting największym kanionem Europy po rzece Tara, nazywanej łzą Europy oraz całodniowa morska wyprawa statkiem wzdłuż wybrzeża Czarnogóry z pięknymi klifami, nieodkrytymi plażami, śródziemnomorskimi miasteczkami i urokliwymi wyspami.

Dla osób kochających przyrodę i pasjonatów gór czekały kaniony Czarnogóry, Park Narodowy Gór Durmitor i rejs po największym na Bałkanach jeziorze – Szkoderskim. Smakoszy wina ucieszyła wizyta w winnicy Plantaze, gdzie można było spróbować tamtejszych winnych specjałów.

Liczymy, że zaproponowana przez firmę EKOPLON konferencja była dla naszych klientów czasem wytchnienia i odpoczynku oraz wymiany doświadczeń i wiedzy związanej z prowadzonymi biznesami. Czarnogóra, która jest niespotykanym nigdzie połączeniem dwóch żywiołów: wody i gór dostarczyła niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w pamięci.

 

 

 

Galeria zdjęć

Nasze marki