Loading

Pierwsza Konferencja Systemy Żywienia EKOPLON - prosięta

07.12.2017
"Systemy żywienia Ekoplon – prosięta” to wiodący temat pierwszej konferencji żywieniowej zorganizowanej przez EKOPLON, która odbyła się 23 listopada w Hotelu Uroczysko w Cedzynie. Była to pierwsza konferencja z cyklu jakie planujemy zorganizować w kolejnych latach.

Spotkanie w głównej mierze poświęcone było żywieniu  prosiąt. Na konferencję poza ekspertami EKOPLON zostali zaproszeni prelegenci z Holandii z firmy SwiNco International BV, z Danii z firmy Chr. Hansen Holding A/S. oraz polscy specjaliści z Danbred International. Dzięki zaproszonym ekspertom uczestnicy konferencji mogli poznać najlepsze praktyki w odchowie i żywieniu prosiąt, zarówno z naszego krajowego rynku, jak również z  Danii i Holandii, czyli krajów, w których chów i hodowla trzody są na najwyższym światowym poziomie.

Na konferencji dr Robert Burek - Dyrektor Pionu Technologii i Rozwoju Produktów przedstawił NOWOŚĆ w naszym portfolio SYSTEMY ŻYWIENIA EKOPLON - prestartery PRESTIGO. PRESTIGO – to pasze nowej generacji przeznaczone do odchowu prosiąt, które zawierają preparat mlekozastępczy dla prosiąt, superprestarter w formie sypkiej do łatwiejszego odchowu tzw. „minus wariantów” oraz prestartery w formie granulatu.

Uczestnicy poza wykładami ekspertów mieli okazję wziąć udział w dyskusji panelowej prowadzonej przez dr Roberta Burka  z udziałem  prelegentów  z Danii - dr Jens Noesgaard Jørgensen (Chr. Hansen Holding A/S), Holandii - Philip van den Brink (SwiNco International) oraz Rafała Klepczyńskiego i Krzysztofa Binkowskiego (Danbred  International) - wymieniając się swoimi doświadczeniami oraz wyjaśniając wątpliwości dotyczące prezentowanych programów.

Ku pozytywnemu zaskoczeniu zaproszeni hodowcy przybyli bardzo licznie. W Konferencji wzięło udział ponad 100 hodowców z całego kraju zarówno posiadających fermy rodzinne jak i duże fermy przemysłowe. Zaprosiliśmy również naszych kluczowych dystrybutorów. Tego typu spotkania branżowe są polem do nawiązywania naprawdę głębokich relacji biznesowych dlatego też, planujemy organizację kolejnych konferencji dotyczących żywienia i hodowli wszystkich grup zwierząt - nie tylko trzody ale również drobiu i bydła.

Zapraszamy do obejrzenia filmowego reportażu z Konferencji:

Galeria zdjęć

Nasze marki