Loading

Ogromne zainteresowanie ofertą Ekoplonu na TSW 2018

12.01.2018
Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Ekoplon na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2018 organizowanych w Ptak Warsaw Expo.

TSW 2018 odbyły się w dniach 10 - 11 stycznia w Nadarzynie koło Warszawy. Ekoplon prezentował na nich najnowszą ofertę nawozów dla warzyw i sadownictwa. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem rolników. - Można powiedzieć, że byliśmy wprost oblegani. Rolnicy mieli wiele pytań dotyczących naszych produktów oraz programów nawożenia dla poszczególnych roślin. Rodziły się z tego bardzo ciekawe dyskusje. A oferowane przez nas deszczomierze rozeszły się jak świeże bułeczki. Była to również okazja do spotkań z przedstawicielami mediów, z którymi współpracuje nasza firma - relacjonuje Kamila Pytowska z działu marketingu Ekoplon.
Targi Warzywnictwa i Sadownictwa w Ptak Warsaw Expo to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej edycji targów zaprezentowało się okolo 320 wystawców, a wydarzenie odwiedziło przeszło 14 tys. rolników.

Galeria zdjęć

Nasze marki