Loading
Królik TUCZ
Królik TUCZ
Królik TUCZ Królik zagrodowy

Mieszanka paszowa dla królików będących w tuczu.

Mieszanka paszowa dla królików składa się z naturalnych surowców o wysokiej smakowitości (najwyższej jakości zboża), przez co chętnie jest pobierana. Właściwy poziom składników pokarmowych pozwala uzyskać szybkie przyrosty i dobrą jakość tuszki. Specjalnie zbilansowany skład, wysoki poziom witamin oraz właściwy poziom białka gwarantują dobrą kondycję zdrowotną zwierząt. Ze względu na specyficzne i bardzo wysokie wymagania królika, jako zwierzęcia hodowlanego, w naszych produktach przywiązujemy dużą wagę do jakości granulatu, jego wielkości, trwałości, twardości. Zwracamy również najwyższą uwagę na wartość pokarmową pasz oraz jakość naturalnych surowców do jej produkcji.

Czytaj więcej
Zapytaj eksperta Kontakt z doradcą
Opakowania:
  • 10 kg
  • 25 kg
Opis

Trzecia dekada XXI wieku stawia nowe wyzwania: troska o środowisko naturalne, zdrowie konsumentów, odpowiedzialne żywienie zwierząt. Czerpiąc z doświadczenia 30 lat Ekoplon, w trosce o zdrowie naszych klientów, chcemy Państwu przedstawić ofertę produktów dla drobiu w chowie zagrodowym opartą o zielone rozwiązania – SIĘGAMY DO NATURY.


Naturalna ochrona przed kokcydiozą, dodatek aktywnych flawonoidów, dbałość o zdrowie i smakowitość zwierząt to zielone cechy produktów Szczęśliwa Farma.

Cechy produktu
Hexagon
Idealne trawienie
Hexagon
Zapewnienie optymalnej żywotności i świetnej kondycji
Hexagon
Odpowiednia waga i wzrost
Hexagon
Wysoka jakość okrywy włosowej
Korzyści

Korzyści

dobre wyniki produkcyjne,

zabezpieczenie przed kokcydiozą,

smakowita tuszka,

zdrowe stado.

Cechy produktu

19% białka ogólnego,

zakwaszacz,

susz z traw,

kokcydiostatyk.

 

Porady eksperckie Czytaj więcej
Oferta uzupełniająca Czytaj więcej
Nasze marki