Loading

EKOPLON grał razem z Orkiestrą

16.01.2019
Silna grupa przedstawicieli firmy EKOPLON wzięła udział w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szydłowie, podczas którego zebrano kwotę ponad 16 tys zł.
Dyrektor jednostki biznesowej - Agrochemikalia - Paweł Malarczyk
Kierownik ds. Rozwoju Rynków Eksportowych – Agrochemikalia - Sławomir Zieliński
Specjalista ds. komunikacji marketingowej - Kamila Pytowska

 

Finał cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Szydłów. Wielu pracowników firmy wzięło udział w tym wydarzeniu i wsparli WOŚP.

Prezes Zarządu firmy EKOPLON Stefan Sajkiewicz przeznaczył na licytację:

1. Obraz Rafała Ereta pt.: „Zmierzch IV”,
2. Grafika „Grand Vin”,
3. Album „Sztuka fotografii”,
4. Chińska figurka „Smok z potomstwem”.

Obraz i grafika zostały wylicytowane przez Burmistrza Miasta Szydłów, Pana Andrzeja Tuza.


Ponadto firma EKOPLON wsparła licytację dokonując zakupu kilku nagrodzonych prac w konkursie Bożonarodzeniowym wykonanych przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Szydłowie. Nie lada wielkie emocje rozegrały się podczas licytacji ciast, które na WOŚP zostały przygotowane i ofiarowane przez mieszkanki Gminy Szydłów. Rywalizacja rozegrała się między Radnym Starostwa Powiatowego w Staszowie Michałem Skotnickim, a Dyrektorem jednostki biznesowej – Agrochemikalia, Pawłem Malarczykiem. Na szczęście ciasta były dwa i obaj panowie zwycięsko zakończyli licytację. Dzięki temu pracownicy firmy rano mogli poczęstować się kawałkiem łakocia.

Licytacje uświetniły występy artystyczne dzieci z Przedszkoli i Szkół z naszej Gminy, wśród których nie zabrakło pociech naszych pracowników. Szczególną uwagę zwróciło przedstawienie zorganizowane przez rodziców dzieci z Przedszkola w Szydłowie, pt.: „Królewna Gburka”. Była to bajka edukacyjno-moralizatorska o mówieniu grzecznych słów: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, dobranoc, itp., w której jedną z ról zagrała nasza pracownica Beata Gondek – Fakturzystka. Gratulujemy odwagi i zaangażowania w życie społeczne oraz propagowanie postaw godnych naśladowania.

 

 

Galeria zdjęć

Nasze marki