Dni Elewatora PZZ Wałcz
W terminie od 11 do 13.06.2024 odbyły się Dni Elewatora. Zostały zorganizowane w trzech lokalizacjach: Gołańcz, Strzelce Krajeńskie oraz Chojna. Organizatorem były Polskie Zakłady Zbożowe Wałcz.
Wydarzenie miało charakter plenerowy. W części pokazowej swoje oferty prezentowali przedstawiciele producentów nasion, oraz środków ochrony roślin oraz oczywiście EKOPLON z ofertą nawozów dolistnych . Centralnym punktem wydarzenia były indywidualne dialogi z klientami, które były idealną okazją do wymiany cennych informacji i doświadczeń z zakresu agrotechniki.
Sprzyjająca pogoda sprawiła, że spotkania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Stoisko EKOPLON, na którym nasz Zespół prezentował paletę naszych produktów oraz opowiadał o mocnych stronach produktów linii MAXIMUS oraz EKOLIST odiwedziło wielu zaintersowanych produktami rolników.
Po zakończeniu prezentacji odbyła się loteria z nagrodami ufundowanymi przez firmy biorące udział w tym wydarzeniu, a także poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy za udział oraz odwiedzenie naszego stoiska.
Partnerstwo i wsparcie na każdym polu.