Chcemy odpowiedzialnie angażować wszystkich naszych partnerów społecznych i biznesowych do działań na rzecz wspólnego dobra

Podsumowanie Ekoplon Partner Program – TOP Fermy. Uczestnicy zwiedzili Wiedeń i Czarnogórę

Wyjazd na konferencje w Wiedniu lub Czarnogórze to główne nagrody w II edycji Ekoplon Partner Program – TOP Fermy. Uczestnicy naszego programu wrócili już z zagranicznych wyjazdów.

Ekoplon Partner Program – TOP Fermy trwał od 1 lipca 2015 do 31 grudnia 2016 roku. W tym czasie właściciele ferm mogli zbierać punkty, które otrzymywali za zakup produktów firmy EKOPLON, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

Wielu klientów wybrało na silosy paszowe, wentylatory, systemy wagowe i wiele innych urządzeń przydatnych w profesjonalnej fermie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także zagraniczne konferencje.

Ekoplon Partner Program. Najpierw Wiedeń, później - Czarnogóra

Pierwsza została zorganizowana w dniach 8-11 września w stolicy Austrii - Wiedniu. Druga odbyła się natomiast w dniach od 21 do 28 września w Czarnogórze, gdzie - oprócz kąpieli w krystalicznej wodzie - nasi klienci mieli możliwość podziwiania zróżnicowanego krajobrazu, spacerowania krętymi uliczkami malowniczych miasteczek oraz skosztowania przysmaków lokalnej kuchni i wyśmienitego wina. Czarnogóra łączy w sobie zdrowy klimat, egzotykę, a przede wszystkim świetną zabawę i aktywny wypoczynek. Spotkanie biznesowe w pięknym zakątku świata motywuje do pracy i dostarcza niezbędnej energii.

Na klientów firmy EKOPLON czekały liczne atrakcje wśród nich wycieczka „Montenegro Tour” w programie której nasi goście zwiedzili położone na półwyspie, piękne stare miasto Budva, Dubrownik oraz dawną stolicę Czarnogóry Cetinje. Wizyta w wiosce Njegusi okazała się rajem dla podniebienia, gdyż można było skosztować lokalnych przysmaków.

Nasi goście mieli możliwość zjechania imponującymi serpentynami usytuowanymi nad jedną z najpiękniejszych zatok świata Boką Kotorską do Kotoru znajdującego się na liście Unesco. Niezapomnianych wrażeń i zastrzyku energii niewątpliwie dostarczył rafting największym kanionem Europy po rzece Tara, nazywanej łzą Europy oraz całodniowa morska wyprawa statkiem wzdłuż wybrzeża Czarnogóry z pięknymi klifami, nieodkrytymi plażami, śródziemnomorskimi miasteczkami i urokliwymi wyspami.

Dla osób kochających przyrodę i pasjonatów gór czekały kaniony Czarnogóry, Park Narodowy Gór Durmitor i rejs po największym na Bałkanach jeziorze – Szkoderskim. Smakoszy wina ucieszyła wizyta w winnicy Plantaze, gdzie można było spróbować tamtejszych winnych specjałów.

Liczymy, że zaproponowana przez firmę EKOPLON konferencja była dla naszych klientów czasem wytchnienia i odpoczynku oraz wymiany doświadczeń i wiedzy związanej z prowadzonymi biznesami. Czarnogóra, która jest niespotykanym nigdzie połączeniem dwóch żywiołów: wody i gór dostarczyła niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w pamięci.

Podsumowanie Ekoplon Partner Program – TOP Fermy. Uczestnicy zwiedzili Wiedeń i Czarnogórę_1 Podsumowanie Ekoplon Partner Program – TOP Fermy. Uczestnicy zwiedzili Wiedeń i Czarnogórę_2 Podsumowanie Ekoplon Partner Program – TOP Fermy. Uczestnicy zwiedzili Wiedeń i Czarnogórę_3 Podsumowanie Ekoplon Partner Program – TOP Fermy. Uczestnicy zwiedzili Wiedeń i Czarnogórę_4

Jeżeli jesteś zainteresowany promocją lub potrzebujesz więcej informacji

Napisz do nas >

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

GRUPY PRODUCENTÓW

zyskasz możliwość zapewnienia sobie silniejszej pozycji na rynku, a także wyższych i stabilniejszych dochodów.

NASI DORADCY

Największym kapitałem firmy EKOPLON są jej pracownicy, ich kompetencje, entuzjazm, talent oraz motywacja do stałego rozwoju.

SKUP SUROWCÓW

Zawsze premiujemy cenowo bardzo dobrą jakość ziarna, zwłaszcza jego czystość i przy zbożach - zawartość białka.

Jeżeli szukasz produktów
z gwarancją jakości, polecanych przez innych

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Coś poszło nie tak...
Sprawdź, czy formularz został wypełniony poprawnie
Coś poszło nie tak...
Sprawdź wszystkie wymagane pola!

Chcesz wiedzieć więcej?

zostaw nam swój numer telefonu

Oddzwonimy >

Chcesz się z nami skontaktować?

tel. + 48 41 354 51 69
email: ekoplon@ekoplon.pl

Znajdziesz nas na:

Youtube Facebook
Copyrights Ekoplon. Wykonanie Dirtydot

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Coś poszło nie tak...
Sprawdź, czy formularz został wypełniony poprawnie
Coś poszło nie tak...
Sprawdź wszystkie wymagane pola!