Chcemy odpowiedzialnie angażować wszystkich naszych partnerów społecznych i biznesowych do działań na rzecz wspólnego dobra

Uroczyste wręczenie nagród w Wielkiej Loterii EKOPLON. 3 Fordy trafiły do zwycięzców

Ford Ranger i dwa Fordy Fiesta, czyli główne nagrody w Wielkiej Loterii EKOPLON trafiły w czwartek 10 sierpnia do swoich nowych właścicieli. – Nie ma większej satysfakcji, niż dawanie innym radości, a właśnie nadszedł taki czas – mówił prezes EKOPLON Stefan Sajkiewicz wręczając kluczyki do nowych aut.

Zwycięzców głównych nagród w Wielkiej Loterii EKOPLON poznaliśmy na początku sierpnia. W czwartek odbyło się uroczyste wręczenie w siedzibie firmy w Grabkach Dużych.

Trzy główne nagrody pojadą na północ Polski. Kluczyki do Forda Rangera otrzymał pan Marek z Czempina. Z kolei Fordami Fiesta wrócili do domu pan Jan z Gąsawy oraz pani Natalia ze Żnina, która odebrała nagrodę w imieniu swojego męża Marcina.

Rozdaliśmy ponad 1000 nagród

W trzech losowaniach Wielkiej Loterii EKOPLON rozdaliśmy przeszło 1000 nagród. Aby wziąć udział w losowaniu należało kupić produkty EKOPLON za minimum 50 złotych i zarejestrować otrzymany kupon. Wśród nagród były m.in. rowery, ekspresy do kawy, myjki ciśnieniowe czy konsole do gier.

Uroczyste wręczenie nagród głównych było również okazją do podsumowania całej loterii. – Mam nadzieję, że jesteście państwo zadowoleni nie tylko z wygranych, ale również z produktów, które kupowaliście – podkreślał prezes EKOPLON Stefan Sajkiewicz.

Dystrybutorzy również docenieni

Grzegorz Sas, dyrektor sprzedaży – Agrochemikalia, podkreślał, że troska o konsumenta jest dla firmy EKOPLON kluczowa. – Uznaliśmy, że dobrze będzie jak nasi konsumenci oprócz używania wysokiej jakości produktów będą mieli również zabawę. Wielka Loteria EKOPLON miała być przede wszystkim pomocą dla naszych dystrybutorów. Chcieliśmy sprawić, że nasze produkty będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Będziemy kontynuować działania, które będą wartością dla konsumentów i wparciem dla naszych dystrybutorów – zapowiedział.

Udział dystrybutorów w loterii chwaliła z kolei Magda Milczanowska, kierownik regionu sprzedaży, w którym padły trzy główne wygrane. – Mam nadzieję, że przed nami długie lata i dużo satysfakcji ze współpracy – podkreślała.

Dystrybutorzy również zostali docenieni za wsparcie Wielkiej Loterii EKOPLON. Dla właściciela punktu, w którym wydano najwięcej loteryjnych kuponów ufundowaliśmy voucher wakacyjny na kwotę 4,5 tys. zł.

Uroczyste wręczenie nagród w Wielkiej Loterii EKOPLON. 3 Fordy trafiły do zwycięzców_1 Uroczyste wręczenie nagród w Wielkiej Loterii EKOPLON. 3 Fordy trafiły do zwycięzców_2 Uroczyste wręczenie nagród w Wielkiej Loterii EKOPLON. 3 Fordy trafiły do zwycięzców_3 Uroczyste wręczenie nagród w Wielkiej Loterii EKOPLON. 3 Fordy trafiły do zwycięzców_4

Jeżeli jesteś zainteresowany promocją lub potrzebujesz więcej informacji

Napisz do nas >

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

GRUPY PRODUCENTÓW

zyskasz możliwość zapewnienia sobie silniejszej pozycji na rynku, a także wyższych i stabilniejszych dochodów.

NASI DORADCY

Największym kapitałem firmy EKOPLON są jej pracownicy, ich kompetencje, entuzjazm, talent oraz motywacja do stałego rozwoju.

SKUP SUROWCÓW

Zawsze premiujemy cenowo bardzo dobrą jakość ziarna, zwłaszcza jego czystość i przy zbożach - zawartość białka.

Jeżeli szukasz produktów
z gwarancją jakości, polecanych przez innych

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Coś poszło nie tak...
Sprawdź, czy formularz został wypełniony poprawnie
Coś poszło nie tak...
Sprawdź wszystkie wymagane pola!

Chcesz wiedzieć więcej?

zostaw nam swój numer telefonu

Oddzwonimy >

Chcesz się z nami skontaktować?

tel. + 48 41 354 51 69
email: ekoplon@ekoplon.pl

Znajdziesz nas na:

Youtube Facebook
Copyrights Ekoplon. Wykonanie Dirtydot

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Coś poszło nie tak...
Sprawdź, czy formularz został wypełniony poprawnie
Coś poszło nie tak...
Sprawdź wszystkie wymagane pola!