Uprawa roślin
Hodowla zwierząt
Producent
Dystrybutor
Dostawca
Kariera

Chcemy odpowiedzialnie angażować wszystkich naszych partnerów społecznych i biznesowych do działań na rzecz wspólnego dobra

EKOPLON Dzieciom. Przedszkolaki z Potoku z zabawkami

Dzieciaki z przedszkola w Potoku otrzymały we wtorek zabawki ufundowane przez EKOPLON. To element wprowadzonej przez nas Strategii Odpowiedzialnego Biznesu – Ludzie i Środowisko, w ramach której mieliśmy szanse wesprzeć organizację Dnia Mamy, Taty i Dziecka w sąsiednim Potoku.

Przedszkolakom przekazaliśmy zabawki. Byliśmy mile zaskoczeni organizacją i zaangażowaniem pań przedszkolanek oraz samych rodziców, a także miłym przyjęciem naszej firmy.

Dzieci z Przedszkola w Potoku otrzymały zabawki. W ramach Strategii Odpowiedzialnego Biznesu - Ludzie i Środowisko Ekoplon wsparł organizację Dnia Mamy, Taty i Dziecka.

W Potoku mieści się nasza ferma drobiu. Chcemy, aby sąsiedztwo naszej firmy przynosiło mieszkańcom więcej korzyści. Dlatego angażujemy się w inicjatywy lokalne, nie tylko te podejmowane w Potoku, ale również na terenie całej gminy Szydłów.

EKOPLON Dzieciom. Przedszkolaki z Potoku z zabawkami_1

Jeżeli jesteś zainteresowany promocją lub potrzebujesz więcej informacji

Napisz do nas >

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

GRUPY PRODUCENTÓW

zyskasz możliwość zapewnienia sobie silniejszej pozycji na rynku, a także wyższych i stabilniejszych dochodów.

NASI DORADCY

Największym kapitałem firmy EKOPLON są jej pracownicy, ich kompetencje, entuzjazm, talent oraz motywacja do stałego rozwoju.

SKUP SUROWCÓW

Zawsze premiujemy cenowo bardzo dobrą jakość ziarna, zwłaszcza jego czystość i przy zbożach - zawartość białka.

Jeżeli szukasz produktów
z gwarancją jakości, polecanych przez innych

Twój sukces jest naszym sukcesem

Dostarczamy praktycznych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań mających wpływ na jakość życia i rozwój gwarantujący wspólny sukces

1

Jesteśmy blisko naszych klientów

Potrzeby klientów, pracowników i partnerów w biznesie są nam bliskie. Dlatego budujemy zaangażowanie w oparciu o współpracę i zaufanie

2

Ludzie z pasją to My

Jako pracownicy jesteśmy dumni, że tworzymy firmę, która stawia na partnerstwo i satysfakcję klientów .Jesteśmy pełni pozytywnej energii, dystansu i poczucia humoru. Działamy szybciej i dajemy z siebie więcej

3

Innowacyjność to Ekoplon

Nieustannie dbamy o to aby nasza oferta miała realny wpływ na rozwój rolnictwa. Partnerstwo jest dla nas podstawą tworzenia produktów i rozwiązań zgodnych z potrzebami rynku.

4

marki doceniane przez naszych klientów

Chcesz wiedzieć więcej?

zostaw nam swój numer telefonu

Oddzwonimy >

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Prosimy o poprawne wypełnienie formularza

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Prosimy o poprawne wypełnienie formularza