Youtube Facebook

Chcemy odpowiedzialnie angażować wszystkich naszych partnerów społecznych i biznesowych do działań na rzecz wspólnego dobra

BEZ GMO - nowa oferta EKOPLON

Wierzymy, że dla naszego zdrowia najlepsze jest to, co naturalne. Zaś od zdrowia i wysokiej wydajności zwierząt zależy jakość produktów odzwierzęcych takich jak, np. mleko. Dlatego wracamy do tradycyjnego żywienia zwierząt wykorzystując wyselekcjonowane, najwyższej jakości, naturalne surowce. 

 
Pasze bez modyfikacji genetycznych
Podczas gdy zwolennicy i przeciwnicy GMO przekonują nas do swoich racji, EKOPLON wychodzi naprzeciw hodowcom dając możliwość wyboru paszy na bazie surowców bez modyfikacji genetycznych. Jako nieliczni na polskim rynku wdrożyliśmy i skutecznie realizujemy produkcję pasz w oparciu certyfikat NON GMO PI – DEKRA CERTYFICATION. Certyfikat jest niezależnym potwierdzeniem jakości paszy i użycia do jej produkcji składników niemodyfikowanych genetycznie. Proces certyfikacji obejmuje cały łańcuch produkcji. Wynik kontroli ekspertów DEKRA jest pozytywny jedynie w przypadku, gdy na żadnym z etapów produkcji i przetwarzania nie były używane składniki genetycznie modyfikowane i finalny produkt jest całkowicie od nich wolny.

 Obecnie projekt produktów na bazie surowców NON GMO realizujemy z jedną z największych spółdzielni mleczarskich w Polsce.


Co to jest GMO?
GMO to genetycznie zmodyfikowana roślina lub organizm, którego kod genetycznych został zmodyfikowany za pomocą metod rekombinacji DNA, które naturalnie nie występują w naturze lub za pośrednictwem tradycyjnych metod krzyżowania. Genetyczna modyfikacja dotyczy wielu produktów, których używamy na co dzień.  Najbardziej kontrowerjsyne są tzw. „rośliny transgeniczne” używane m.in. do produkcji pasz dla zwierząt, które powstają dzięki modyfikacjom genetycznym polegającym na wprowadzeniu do danego organizmu roślinnego genu pochodzącego z innego gatunku. 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą produktów wolnych od GMO, która zawarta jest w Katalogu Produktów Bez GMO. Opisane w katalogu produkty i programy żywienia EKOPLON obejmują wszystkie grupy wiekowe zwierząt i wyprodukowane są wyłącznie na bazie surowców bez modyfikacji genetycznych.

Teraz w ofercie EKOPLON dostępne również pasze NON GMO luzem.

pobierz katalog>>

 

BEZ GMO - nowa oferta EKOPLON_1 BEZ GMO - nowa oferta EKOPLON_2

Jeżeli jesteś zainteresowany promocją lub potrzebujesz więcej informacji

Napisz do nas >

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

GRUPY PRODUCENTÓW

zyskasz możliwość zapewnienia sobie silniejszej pozycji na rynku, a także wyższych i stabilniejszych dochodów.

NASI DORADCY

Największym kapitałem firmy EKOPLON są jej pracownicy, ich kompetencje, entuzjazm, talent oraz motywacja do stałego rozwoju.

SKUP SUROWCÓW

Zawsze premiujemy cenowo bardzo dobrą jakość ziarna, zwłaszcza jego czystość i przy zbożach - zawartość białka.

Jeżeli szukasz produktów
z gwarancją jakości, polecanych przez innych

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Coś poszło nie tak...
Sprawdź, czy formularz został wypełniony poprawnie
Coś poszło nie tak...
Sprawdź wszystkie wymagane pola!

Chcesz wiedzieć więcej?

zostaw nam swój numer telefonu

Oddzwonimy >

Chcesz się z nami skontaktować?

tel. + 48 41 354 51 69
email: ekoplon@ekoplon.pl

Znajdziesz nas na:

Youtube Facebook
Copyrights Ekoplon. Wykonanie Dirtydot

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Coś poszło nie tak...
Sprawdź, czy formularz został wypełniony poprawnie
Coś poszło nie tak...
Sprawdź wszystkie wymagane pola!