Uprawa roślin
Hodowla zwierząt
Producent
Dystrybutor
Dostawca
Kariera

Chcemy odpowiedzialnie angażować wszystkich naszych partnerów społecznych i biznesowych do działań na rzecz wspólnego dobra.

Cytat

Chcemy odpowiedzialnie angażować wszystkich naszych partnerów społecznych i biznesowych do działań na rzecz wspólnego dobra. Partnerstwo w relacjach ze wszystkimi interesariuszami jest podstawą rozwoju naszego biznesu. Budujemy zaangażowanie w oparciu o współpracę, partnerstwo i zaufanie, co pozwala nam z entuzjazmem realizować nasze zadania i przekraczać postawione cele.

Stefan Sajkiewicz

PREZES ZARZĄDU

Cytat

Chcemy dostarczać praktycznych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań z poszanowaniem środowiska naturalnego mających wpływ na jakość życia i rozwój gwarantujący budowanie wspólnego dobrobytu. Łącząc takie elementy jak jakość, naturalne surowce i efekty produkcyjne - zawsze działamy w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Katarzyna Głowacka

WICEPREZES ZARZĄDU

Cytat

Jako pracownicy mamy wpływ na kierunki rozwoju firmy i jesteśmy dumni, że tworzymy firmę, która stawia na partnerstwo i satysfakcję klientów. Nieustannie pracujemy nad nowymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami mającymi realny wpływ na rozwój rolnictwa. Partnerstwo i integracja z klientami jest podstawą tworzenia produktów i rozwiązań zgodnych z potrzebami rynku.

JACEK WIŚNIEWSKI

WICEPREZES ZARZĄDU

Cytat

BARTŁOMIEJ CZYŻ

WICEPREZES ZARZĄDU

Twój sukces jest naszym sukcesem

Dostarczamy praktycznych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań mających wpływ na jakość życia i rozwój gwarantujący wspólny sukces

1

Jesteśmy blisko naszych klientów

Potrzeby klientów, pracowników i partnerów w biznesie są nam bliskie. Dlatego budujemy zaangażowanie w oparciu o współpracę i zaufanie

2

Ludzie z pasją to My

Jako pracownicy jesteśmy dumni, że tworzymy firmę, która stawia na partnerstwo i satysfakcję klientów .Jesteśmy pełni pozytywnej energii, dystansu i poczucia humoru. Działamy szybciej i dajemy z siebie więcej

3

Innowacyjność to Ekoplon

Nieustannie dbamy o to aby nasza oferta miała realny wpływ na rozwój rolnictwa. Partnerstwo jest dla nas podstawą tworzenia produktów i rozwiązań zgodnych z potrzebami rynku.

4

marki doceniane przez naszych klientów

Chcesz wiedzieć więcej?

zostaw nam swój numer telefonu

Oddzwonimy >

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Prosimy o poprawne wypełnienie formularza