Youtube Facebook

Chcemy odpowiedzialnie angażować wszystkich naszych partnerów społecznych i biznesowych do działań na rzecz wspólnego dobra.

Cytat

Chcemy odpowiedzialnie angażować wszystkich naszych partnerów społecznych i biznesowych do działań na rzecz wspólnego dobra. Partnerstwo w relacjach ze wszystkimi interesariuszami jest podstawą rozwoju naszego biznesu. Budujemy zaangażowanie w oparciu o współpracę, partnerstwo i zaufanie, co pozwala nam z entuzjazmem realizować nasze zadania i przekraczać postawione cele.

Stefan Sajkiewicz

PREZES ZARZĄDU

Cytat

Chcemy dostarczać praktycznych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań z poszanowaniem środowiska naturalnego mających wpływ na jakość życia i rozwój gwarantujący budowanie wspólnego dobrobytu. Łącząc takie elementy jak jakość, naturalne surowce i efekty produkcyjne - zawsze działamy w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Katarzyna Głowacka

WICEPREZES ZARZĄDU

Cytat

Jako pracownicy mamy wpływ na kierunki rozwoju firmy i jesteśmy dumni, że tworzymy firmę, która stawia na partnerstwo i satysfakcję klientów. Nieustannie pracujemy nad nowymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami mającymi realny wpływ na rozwój rolnictwa. Partnerstwo i integracja z klientami jest podstawą tworzenia produktów i rozwiązań zgodnych z potrzebami rynku.

JACEK WIŚNIEWSKI

WICEPREZES ZARZĄDU

Cytat

„Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i rozwój. Naszych partnerów biznesowych traktujemy indywidualnie i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom korzystając z najnowocześniejszych technologii i kompetencji naszych pracowników, by osiągnąć obopólną satysfakcję. Nasza praca jest naszą pasją. Jesteśmy firmą rodzinną opartą na tradycyjnych wartościach, która nie boi się jutra."

BARTŁOMIEJ CZYŻ

WICEPREZES ZARZĄDU

Chcesz wiedzieć więcej?

zostaw nam swój numer telefonu

Oddzwonimy >

Chcesz się z nami skontaktować?

tel. + 48 41 354 51 69
email: ekoplon@ekoplon.pl

Znajdziesz nas na:

Youtube Facebook
Copyrights Ekoplon. Wykonanie Dirtydot

WYSYŁANIE...

imię i nazwisko:*
numer telefonu:*
Pora kontaktu:

Pełna treść zgody
Coś poszło nie tak...
Sprawdź, czy formularz został wypełniony poprawnie
Coś poszło nie tak...
Sprawdź wszystkie wymagane pola!